fan codzienności

Zapraszam do pobrania za darmo tematu WordPress – theme, templatki, motywu – “Motylek”. Został wykonany dla potrzeb niniejszego bloga i jeśli Ci się podoba, możesz go pobrać i zainstalować u siebie. Można go dowolnie formować na potrzeby strony lub bloga. Tutaj pobierzesz motyw: POBIERZ

Szczegóły szablonu “Motylek” – blog kulturalny

1. Szerokość 1000 px.

2. Dwie kolumny i sidebar o szerokości 190 px po prawej.

3. Belka górnego menu i Vertical Menu włączany lub wyłączany w sidebarze.

4. Widgety w sidebarze dowolne, miejsce na reklamy podobnie.

5. W stopce pięć kolumn, 4 w pionie po 33% i piąta pozioma na 100% width dla copyright.

darmowy szablon wordpress motylek

darmowy szablon wordpress motylek – widok dla stron

Instalacja szablonu

1. Wgrywamy do folderu “themes” – motywy.

2. Włączamy motyw z panelu administracyjnego.

3. Do wyboru są dwie opcje: motyw z Contentem widocznym u góry na zdjęciu lub bez Contentu.

Instrukcje

a. Po instalacji WordPress zapyta Cię, czy włączyć Content. Jest to opcja ważna wówczas, gdy masz już bloga/stronę o w/w budowie – wówczas rezygnujesz z Contentu.

b. Gdy budowa Twojego bloga jest inna lub nie ma żadnej i pragniesz ją zmienić na opisany tutaj, aby Twój blog wyglądał jak mój, wówczas instalujesz z Contentem i NIE PANIKUJ, bo obok Twoich stron i wpisów pojawią się wówczas strony z Contentu z treścią łacińską (przykłady). Po instalacji możesz je wrzucić do kosza (strony i wpisy). Wraz z Contentem pojawi się także nowe menu i zainstaluje się w miejsce Twojego menu – usuniesz to nowe menu z Contentu, idąc ścieżką Wygląd/Menu. Wówczas w menu pokażą się strony Twoje, z wcześniejszego menu automatycznie pokazujące strony na pasku górnym.

darmowy szablon wordpress motylek

darmowy szablon wordpress motylek – widok dla bloga

Strona czy blog?

Jeśli chcesz wykorzystać szablon “Motylek” do strony www, zaznaczasz to kropką, idąc ścieżką Ustawienia/Czytanie statyczna strona i wskazujesz z rozwijanego menu pożądaną stronę. Gdy pragniesz prowadzić bloga, w tej samej ścieżce zaznaczasz opcję “Twoje ostatnie wpisy”.

Dobrowolne datki

To norma, że gdy korzystasz z czyjejś pracy i podoba Ci się ona, możesz podziękować autorowi, wpłacając dobrowolnie jakąś kwotę na jego konto PayPal, używając buttona poniżej.
Joomla, Drupal, HTML…

Gdy podoba Ci się “Motylek” i chcesz go zainstalować na platformie HTML, Drupal lub Joomla, wpłać datek na konto PayPal (powyżej) z prośbą o wykonanie konwersji dla Twojej strony lub bloga.

Pytania i odpowiedzi

Wszelkie pytania dotyczące motywu “Motylek” można zadawać, używając poniżej zamieszczonego formularza komentarzy. Odpowiedzi będą udzielane również w tej formie.

Podziel się ze znajomymi
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Google+
Google+
Share on VK
VK

Dodaj komentarz

Najnowsze wpisy
REKLAMA
Archiwum

kocham język polski - strona główna