To tylko seks

Dylan jest świetnym dyrektorem artystycznym czasopisma internetowego. Doprowadził do wzrostu zainteresowania jego stroną www. Zarabia wielkie pieniądze i jest atrakcyjną partią. Niestety, ponieważ przedkłada pracę nad związki, kolejne dziewczyny nie wytrzymują z nim i porzucają go.

Dla kariery i pieniędzy przyjmuje opuszcza Los Angeles i rusza w nieznane do Nowego Yorku. Zwabiony tam pracą dla większej firmy i atrakcyjną łowczynią talentów Jamie.

Okazuje się, iż Jamie to piękna i nowoczesna dziewczyna. Podobnie jak Dylan jednak nie radzi sobie z chłopakami. Jej wdzięk powoduje, iż mężczyzna decyduje się na pracę w firmie wybranej przez Jamie. Kilka razy umawiają się ze sobą, aż w końcu decydują się na współżycie.

Oboje zaznaczają jednak, iż ma to być tylko seks bez zobowiązań. Zrażeni do płci przeciwnej próbują odnaleźć sens w luźnym związku.

To tylko seks - Dylan i Jamie przed seksem
To tylko seks – Dylan i Jamie przed seksem

Film erotyczny, USA 2011
Obsada: Justin Timberlake jako Dylan, Mila Kunis jako Jamie i inni.
Reżyseria: Will Gluck
Scenariusz: David A. Newman


Ładni aktorzy

Płytki scenariusz, niespójność gatunkowa: erotyk udający komedią romantyczną

Ocena subiektywna

To bardzo hedonistyczny film. Relacje partnerskie polegają tutaj na zaspokajaniu potrzeb seksualnych. Miłość została potraktowana bardzo przedmiotowo. Widz może przewidzieć przebieg wydarzeń i siedzi w kinie wyłącznie dla atrakcyjności cielesnej aktorów. Film, w którym głównym wątkiem jest „gimnastyka łóżkowa” bohaterów, nazywamy erotycznym i daleko mu do komedii romantycznej.

To tylko seks - Dylan i Jamie w parku
To tylko seks – Dylan i Jamie w parku

Pokazuje zagubienie życiowe młodych ludzi, którzy cierpiąc na samotność, dowartościowują się seksualnymi podbojami. Nie dojrzewają do prawdziwej miłości, a jeśli już, to decydują się na stałe związki bez wewnętrznych refleksji za namową innych lub przez przypadek.

Zwiastun

Słaby film erotyczny

Skomentuj...