Auriol ian 49836 instrukcja

Zegarek łazienkowy z datą i temperaturą pomieszczenia kupiony w Lidlu można regulować. Podczas zmian czasu na zimowy i letni, dwa razy w roku, zaczynamy szukać instrukcji i okazuje się, że jej nie posiadamy a w necie też trudno znaleźć. Dlatego powstał ten wpis. Sposób ustawiania zegara auriol nie jest skomplikowany, ale potrafi zdenerwować, szczególnie alarm. Zegar przestawiamy też podczas wymiany dwóch baterii LR44. Kupujemy je w sklepie elektrycznym, koszt to 2 zł./sztuka. Wkładamy do obudowy tak, jak na poniższym zdjęciu lub wg wytłoczonej wskazówki po lewej stronie baterii.

Do przestawiania pomiędzy trybami i funkcjami służy przycisk MODE – zaobserwuj, co dzieje się na wyświetlaczu, gdy włączysz ten przycisk. Następnie wciśnij SET i ponownie zobacz, które elementy „migają” – te możesz zmienić przy użyciu pozostałych przycisków, trójkącików, strzałek. Powodzenia, bez nerwów.

Ustawianie AURIOLA, czyli, MODE->SET->STRZAŁKI

  • Wciśnięcie MODE prowadzi do trybów: zegar, budzik, przypominacz -> miganie: włącz: SET, przyciski „strzałek”.
  • Przycisk SET da pożądane: 24h lub 12h. Aby przełączyć pomiędzy nimi, używamy SET oraz przycisków „strzałek” – góra/dół.
  • Stopnie F/C ustawiamy za pomocą SET bez wciskania innych przycisków.
auriol ian 49836 wkładanie baterii
auriol ian 49836 wkładanie baterii

 

auriol ian 49836 wkładanie baterii i zakręcanie nakładki obudowy.
auriol ian 49836 wkładanie baterii i zakręcanie nakładki obudowy. Używaj tylko MODE, SET i obserwuj wyświetlacz. Następnie strzałkami – trójkątami – przestawiaj godziny, minuty, tryb.

 

auriol_01
auriol ian 49836 – po załadowaniu baterii pokazuje swoje możliwości :najważniejsze to zegar i alarm.

 

auriol ian 49836 konfiguracja
auriol ian 49836 konfiguracja. Po wciśnięciu MODE i SET obserwuj wyświetlacz.
(Visited 229 times, 1 visits today)

2 komentarze

Skomentuj...