Huawei P8 lite pobieranie zdjęć

Pobieranie zdjęć ze smartfonów Huawei może być uciążliwe i wkurzające. Przyzwyczajeni do podłączenia kabla i „widzenia” urządzenia jako dodatkowego dysku kompa typu USB mogą czuć się zawiedzeni. W Huawei P8 lite pobieranie zdjęć nie jest takie proste. Huawei P8 lite ma specjalny program do komunikacji pomiędzy telefonem a komputerem. Zanim więc zachce nam się przerzucić fotki, musimy zainstalować program o nazwie HiSuite.

Zaczynamy zatem od tego pierwszego kroku. Pozwoli on na zarządzanie całą zawartością telefonu. Będzie możliwe przeglądanie maili, wiadomości sms, zdjęć i plików, czyli wszystko to, czego zwykle potrzebujemy. Oczywiście, podobnie jak w innych telefonach istnieje opcja instalacji „chmury” – oprogramowania do zdalnego dysku, gdzie są magazynowane zbiory zapisywane w telefonie i synchronizowane.

Huawei P8 lite to świetny telefon o bdb aparacie fotograficznym.

1. Krok pierwszy: łączymy kablem telefon z komputerem.

Huawei P8 lite pobieranie zdjęć
Włączamy HiSuite.

2. Krok drugi: instalujemy oprogramowanie HiSuite.

Na monitorze komputera mogą pojawić się komunikaty typu:

Nawet jeśli pojawi się okno wyboru, nie oznacza to sukcesu…
Wygląda na to, że urządzenia nie widzą się. Jeszcze…

3. Krok trzeci: debugowanie, czyli włączenie opcji, aby telefon był widoczny przez komputer jako dysk USB.

Wejdź w ustawienia telefonu i przewiń menu, dopóki nie zobaczysz opcji - Informacje o telefonie - wejdź tam.
Wejdź w ustawienia telefonu i przewiń menu, do opcji – Informacje o telefonie – wejdź tam.
Na poleceniu: Numer kompilacji (czerwony znaczek) siedmiokrotnie kliknij palcem i wróć do poprzedniego menu trójkątem na dole okna. Kliknij w link: Opcje programistyczne!
Zaznacz, włącz opcję Debugowanie USB.

4. Krok czwarty: przegląd/import zawartości telefonu.

Możesz: importować, eksportować i usuwać zdjęcia, ale także zarządzać/przeglądać kontakty, wiadomości (czytać sms), filmy, pliki i pocztę.

5. Krok piąty: operacje na plikach.

Huawei przesyłanie plików
Huawei przesyłanie plików, tworzenie folderów w pamięci smartfona jest możliwe, gdy po podłączeniu USB klikniesz wskazany wyżej przycisk „Pliki”. Wtedy zobaczysz pamięć telefonu jako dysk.
(Visited 328 times, 1 visits today)

4 komentarze

  1. witam,ja natomiast mam problem ,juz miałem dostep do plikow na komputerze ale juz nie mam,po pierwszym wyłaczeniu apki i odłaczeniu kabla usb straciłem mozliwosc polaczenia, ponownie chcialem przeniesc pliki i nie mogę,po podlaczeniu kabla z telefonem pojawia sie ladowanie telefonu..o co kaman??

Skomentuj...